Про нас

Про нас

Навчально-виховний комплекс "Гармонія" - це новий сучасний заклад, що допомагає діткам швидше пристосуватися до сучасного світу, який вони тільки починають пізнавати.

На цікавих заняттях, що проводяться в ігровій формі діти знайомляться з навколишнім світом, розвивають інтелект і творчі таланти, засвоюють цінності моральної та фізичної культури. Величезна увага також приділяється етикету, соціальній адаптації та вмінню спілкуватися в дитячому колективі.

Заняття проводяться в міні-групах, що дозволяє педагогу не лише приділяти максимум часу кожній дитині, знаходити індивідуальний підхід до кожного, а й якнайраніше помітити приховані таланти кожного малюка та допомогти розвинути їхні здібності та задатки.

Нашою метою є забезпечити емоційне благополуччя кожної дитини, розкрити їх творчий потенціал та сформувати успішну позитивну особистість. Ми віримо, що кожна дитина талановита, варто лиш повірити у неї та допомогти їй у становленні свого ще маленького, але перспективного «Я».

Наші переваги

Placeholder image.

У навчально-виховному комплексі «Гармонія» ваша дитина зможе не лише весело провести час та розвинути комунікативні навички, а й спробувати себе у сфері драматичного мистецтва та почати вчити таку необхідну в сучасному світі англійську мову.

Детальніше

Вивчати англійську мову сьогодні не просто престижно, а навіть життєво необхідно. В наш час, набираючи в штат працівників, кожен роботодавець перш за все звертає увагу на володіння англійською мовою. Вміти вільно спілкуватися англійською повинен вміти кожен, хто претендує на високу посаду і престижну та високооплачувану роботу.

Детальніше

Досягнути гармонії із собою та своїм тілом є надзвичайно важливим завданням, як для дорослих, так і для дітей. У ранньому віці у дітей формується хода, постава та моторика, гнучкість та координація. І що може краще допомогти у досконалому оволодінні своїм тілом, як не заняття танцями?

Детальніше

Ваша дитина в цьому році йде в перший клас? Вітаємо! Та чи готова вона до школи і до тих навантажень, з якими їй доведеться зіткнутися?

Детальніше

Певно, будь-які турботливі батьки прагнуть, щоб їхня дитина розвивалася відповідно до свого віку, чи навіть випереджаючи в розвитку своїх однолітків. Тут вступають в дію найрізноманітніші розвивальні програми для малюків, беруться до уваги найвідоміші педагогічні та розвивальні медотики. Втім, в такій нелегкій справі не слід покладатися лише на власні сили. При вихованні дитини слід звернутися по допомогу до досвідчених вихователів дитячого садка.

Детальніше

Що таке арт-терапія? Дослівно це словосполучення перекладається як “лікування за допомогою мистецтва”. Це напрям у психотерапії, який передбачає створення й аналіз витворів мистецтва. Проте нехай вас не лякає це наукове визначення. Арт-терапія буде корисна всім, адже вона допомагає впоратися з низкою проблем, з якими ми стикаємося під час взаємодії із зовнішнім світом. Для цього достатньо лише взяти до рук необхідні для того чи іншого виду творчості інструменти, розслабитись, відмежуватись від повсякденної метушні та поринути в процес.

Детальніше

Сьогодні знання англійської мови є, безперечно, дуже важливою навичкою, яка точно знадобиться дитині у майбутньому. В навчально-виховному комплексі «Гармонія» ми розуміємо необхідність вивчення англійської змалечку та пропонуємо новітні методики вивчення іноземної мови у ігровій формі.

Детальніше

Навчально-виховний комплекс «Гармонія» пропонує записати дитину у спеціальну логопедичну группу для вихованців від 4 до 6 років з порушеннями мовлення.

Детальніше

У навчально-виховному комлексі «Гармонія» ви можете привести дитину на неповний день для максимально плавного пристосування вихованця до колективу та його адаптації до нового середовища.

Детальніше

У навчально-виховному комплексі «Гармонія» використовуються як передові педагогічні практики, так і перевірені часом методи виховання дошкільнят. Казки є одним з найбільш давніх, але разом з тим найефективніших способів допомоги дитині з вирішенням складних моральних проблем. Дитина може бути не готова сприйняти дійсність такою, яка вона є, а завдання педагога в даній ситуації - створити певну фантастичну атмосферу і алегорично допомогти вихованцю подолати можливі труднощі, страхи і комплекси.

Детальніше
BG