Англійська мова в ігровій формі – весело та корисно

Сьогодні знання англійської мови є, безперечно, дуже важливою навичкою, яка точно знадобиться дитині у майбутньому. В навчально-виховному комплексі «Гармонія» ми розуміємо необхідність вивчення англійської змалечку та пропонуємо новітні методики вивчення іноземної мови у ігровій формі.

Дітей з повною відсутністю мовних здібностей не існує. Ваша дитина, як і всі ми, вчиться говорити тією чи іншою мовою. Хтось вчиться раніше, хтось пізніше, та навіть за наявності певних проблем під час вивчення мов не варто змушувати дитину повторювати слова. З такою дитиною треба просто більше говорити, гратись і спілкуватись.

Вчити дітей іноземної мови складно і легко одночасно. Основною проблемою є несприйняття дітьми інформації, яка, на їхню думку, не є цікавою. Наприклад: викладаючи англійську для дітей 3-х років не можна просто так переконати маленьких слухачів у тому, що знання іноземної мови стане їм у нагоді у майбутньому.

З іншого боку, якщо зацікавити дітей та зуміти знайти до них підхід, можна досягти найвищих результатів у навчанні. Дитина надзвичайно добре сприймає будь-яку нову інформацію, оскільки вона ще не обтяжена усталеними мовними звичками і стереотипами. Це дозволяє малюкам освоювати англійську практично так само добре, як і рідну мову. Тому навчання саме з молодшого віку дає найкращі результати.

Англійська в ігровій формі є чи не найкращим способом викладання іноземної мови для маленьких слухачів. Особливою методика є тому, що навчання проходить у формі веселої і захоплюючої гри. Основними перевагами цієї методики є формування у дітей живого інтересу до навчання, легке запам'ятовування інформації і низька втомлюваність дітей.

Головними плюсами методики є, насамперед, висока ефективність. Англійська у ігровій формі дає діткам змогу освоїти нову мову швидко і якісно. При цьому закладаються основи для успішного навчання в подальшому житті.

Заняття проводяться в максимально комфортній атмосфері. Дітей оточують звичні предмети та іграшки, що дозволяє їм краще себе почувати і легше засвоювати новий матеріал.

Методика побудована на спілкуванні та іграх. Для участі в іграх, що проводяться англійською мовою, у дітей виникає потреба в розумінні, що й викликає інтерес до подальшого вивчення іноземної мови. В процесі навчання використовуються також невербальні засоби спілкування, які роблять англійську простішою та зрозумілішою. Методику супроводжує велика кількість пісень, які дитина запам'ятовує в процесі гри, розвиваючи таким чином свої мовні навички. Запропонована методика дає можливість вивчити мову саме як засіб спілкування.

У навчально-виховному комплексі «Гармонія» досвідчені викладачі працюють із застосуванням індивідуального підходу до кожного малюка, використовуючи унікальну методику навчання і спеціально розроблені методичні матеріали. У поєднанні все це дозволяє дитині якомога швидше оволодіти основами англійської мови і заговорити на ній так, ніби вона є її рідною мовою.