Дитячий садок повного та вихідного дня (з 8:30 до 19:00 год)

Певно, будь-які турботливі батьки прагнуть, щоб їхня дитина розвивалася відповідно до свого віку, чи навіть випереджаючи в розвитку своїх однолітків. Тут вступають в дію найрізноманітніші розвивальні програми для малюків, беруться до уваги найвідоміші педагогічні та розвивальні медотики. Втім, в такій нелегкій справі не слід покладатися лише на власні сили. При вихованні дитини слід звернутися по допомогу до досвідчених вихователів дитячого садка.

Беззаперечною перевагою відвідин дитиною нашого дитсадка є, в першу чергу, те, що заняття будуть стабільними, регулярними та систематичними, чого, погодьтеся, важко досягти самотужки.

Дуже важливо, щоб дитина розвивалася не лише регулярно, а й всесторонньо. Це стосується як фізичного, так і інтелектуального розвитку малюка. Розвиток дитини в дитсадку охоплює одразу кілька напрямів. Так, наприклад, деякі заняття орієнтовані на розвиток у малюка великої та дрібної моторики. Велика моторика - це рухи, пов'язані з переміщенням тіла у просторі (біг, стрибки). Дрібна моторика, у свою чергу, зумовлює здатність дитини справлятися з дрібним предметам, виконувати дії, що потребують від малюка точних та скоординованих рухів. Дрібна та велика моторика однаково важливі. Додамо, що від того, наскільки добре в дитини буде розвинута дрібна моторика, залежить рівень розвитку її мовлення. Саме тому такі, здавалось би, нескладні завдання, як малювання та конструювання, є дуже важливими для повноцінного розвитку дитини. Ну а від того, наскільки в дитини розвинуте мовлення залежить, у свою чергу, її подальший інтелектуальний розвиток.

Важливою складовою перебування в дитсадку є і таке поняття, як соціальний розвиток. Соціально адаптованій дитині простіше контактувати з зовнішнім світом та комунікувати з іншими дітьми. Що ж допомагає малюку швидше освоїтися в соціумі? В першу чергу, його самостійність. На це і спрямована діяльність вихователів дитсадка “Гармонія”. У дитини, яка виховується лише вдома, на соціальний розвиток, адаптацію до нових умов і закріплення нових навичок та вмінь йде більше часу та зусиль. Цей освітній процес передбачає формування у дітей уявлень про їх внутрішній світ, цінності здоров'я, необхідність дотримуватися здорового способу життя, поняття гігієни та безпеки. Перше, чому вчиться кожна маленька людина - це самостійно користуватися горщиком, столовими приборами, вмиватися, вдягатися, взуватися та роззуватися. Наші педагоги пояснять Вашій дитині необхідність користування основними засобами гігієни та індивідуальними засобами догляду, а з часом допоможуть закріпити у малюка бажання бути чистим та доглянутим і зроблять з цього повсякденну звичку.

Велике значення педагоги-вихователі НВК “Гармонія” приділяють інтелектуальному та творчому розвитку дитини. На це спрямований ряд методик, якими наші вихователі керуються в своїй роботі. Завдяки застосуванню цих методик у дитини розвивається пам'ять, творче мислення, фантазія. Всі ці навички та вміння складають ту базу, з якою дитина потім йде до школи, та які надалі впливають на все її життя. Для того, щоб Ваша дитина росла й розвивалася гармонійно і повноцінно, наші педагоги застосовують ряд нестандартних методик, які дають змогу своєчасно спрямувати психофізіологічний та емоційний розвиток малюка, а також на повну проявити всі свої здібності та таланти.

Ще один важливий аспект дошкільної освіти дитини - це її фізичний розвиток. Програма нашого дитячого садка містити заняття фізкультурою в ігровій формі, активні ігри в залі та на свіжому повітрі, спортивні конкурси та змагання. Метою цих занять є розвиток в дитини командного духу, а також зміцнення її здоров'я та імунітету.

У НВК “Гармонія” функціонує садок повного та вихідного дня. Повна зміна в дитсадку діє з 8:30 до 19:00.