Міні-садочок – для адаптації дитини до колективу (з 9:00 до 13:00 год)

Міні-садочок - для адаптації дитини до колективу (з 9:00 до 13:00 год)

У навчально-виховному комлексі «Гармонія» ви можете привести дитину на неповний день для максимально плавного пристосування вихованця до колективу та його адаптації до нового середовища.

Навіть невелика кількість часу, проведена без батьків, може розцінюватись дитячою свідомістю як стресова ситуація. За подібних обставин дуже важливо поступово знайомити малюка з новим оточенням. Крім того велика кількість незнайомих людей, як вихователів, так і однолітків, також може спершу викликати у дитини відчуття безпорадності та самотності, однак всіх цих неприємних моментів можна з легкістю уникнути за умови поступової адаптації під наглядом кваліфікованих педагогів.

Однією за найрозповсюдженіших причин, що викликають у дитини труднощі під час перших днів у дитячому садочку, є недостатня кількість досвіду у спілкуванні з однолітками та вихователями. Дитина, що звикла спілкуватися лише зі своїми родичами може боятись незнайомців або просто не знати як потрібно реагувати при взаємодії з ними. Така дитина, опинившись серед великої кількость сторонніх людей у садочку, може почувати себе неспокійно. У схожих випадках батькам спершу слід заохочувати дитину відвідувати садочок, а потім вже поступово знайомити її з новими реаліями.

Проте не варто думати, що процес адаптації малюка у новому середовищі є суто завданням батьків. Роль вихователя у створенні сприятливих умов для формування у дошкільнят правильного сприйняття себе самих, та своїх товаришів, також є надзвичайно важливою. Талановитий педагог зможе допомогти дитині сформувати навички соціально схвалюваного та прийнятного самовираження у контактах з однолітками та дорослими.

При цьому потрібно розуміти, що саме в дошкільному віці закладаються основи для формування поняття дружби, тому саме цьому питанню педагог присвячує найбільше часу, що ненав’язливо та гармонійно сприяє зближенню дитини з колективом та вихователями.

У навчально-виховному комлексі «Гармонія» вихованцям допоможуть зробити перші кроки до самостійного життя, визначити своє місце у дитячому товаристві, та грамотно презентувати свої вміння, здібності і навички. Крім цього, наші вихователі допоможуть якомога швидше пристосуватись до невідомого середовища.