Театральна студія (з елементами вивчення англійської мови)

Театральна студія (з елементами вивчення англійської мови)

У навчально-виховному комплексі «Гармонія» ваша дитина зможе не лише весело провести час та розвинути комунікативні навички, а й спробувати себе у сфері драматичного мистецтва та почати вчити таку необхідну в сучасному світі англійську мову.

Вивчення мови, поєднане із театральним мистецтвом, є одною з найбільш результативних методик навчання іноземної мови. Початок вивчення мов у ранньому віці є менш травматичним та результативнішим, наголошують провідні фахівці у галузі педагогіки.

Певна річ, уроки акторської майстерності є необов’язковими, але, безперечно, корисними для вашої дитини, адже на них вона має можливість навчитися формувати певну модель поведінки опинившись хоч в ігрових, та цілком реальних ситуаціях. У театральній студії дитина навчиться вирішувати проблеми, познайомиться з театральним мистецтвом, культурою інших країн, зможе розповісти про них не лише рідною, а й англійською мовою, а головне – навчиться сценічної етики та не буде боятися сцени та виступів перед публікою. Також театральна студія допомагає дитині стати впевненішою у собі, стимулює розвиток творчості та привчає до відповідальності. Впевнені у собі діти виростають сильними особистостями, які не бояться висловлювати свої думки та відстоювати їх. Також сильні особистості, зазвичай, стають лідерами, які готові вести за собою інших людей.

Таким чином, поєднуючи вивчення англійської мови та мистецтво, ми створили ідеальні умови для формування майбутнього лідера у нашій театральній студії, де дитині буде не лише весело, а й цікаво.

У навчально-виховному комплексі «Гармонія» досвідчені викладачі працюють із застосуванням індивідуального підходу до кожного малюка, використовуючи унікальну методику навчання і спеціально розроблені методичні матеріали. Разом все це дозволяє дитині у найкоротший час освоїти основи англійської мови у поєднанні з театральним мистецтвом.