Відкрито запис на 2018-2019 навчальний рік в Початкову школу з поглибленим вивченням англійської мови та художньої творчості.

Відкрито запис на 2018-2019 навчальний рік в Початкову школу з поглибленим вивченням англійської мови та художньої творчості.

Вивчати англійську мову сьогодні не просто престижно, а навіть життєво необхідно. В наш час, набираючи в штат працівників, кожен роботодавець перш за все звертає увагу на володіння англійською мовою. Вміти вільно спілкуватися англійською повинен вміти кожен, хто претендує на високу посаду і престижну та високооплачувану роботу.

До того ж, хороший рівень англійської відкриває перед людиною широкі горизонти можливостей. Ваша дитина матиме шанс продовжити навчання закордоном та працевлаштуватись там, або ж повернутись на рідну землю у якості фахівця у своїй галузі. Подорожі без перекладача, вивчення культури та літератури англомовних країн, нові друзі з усього світу – все це стає реальністю завдяки хорошому рівню мови.

Саме тому думати про майбутнє вашої дитини слід починати вже сьогодні, адже в ранньому віці вивчити іноземну мову найлегше - отримані знання краще засвоюються. У цей період у дитини розвивається підсвідоме відчуття мови, а вправний і кваліфікований педагог може пробудити бажання вчити англійську.

Школа з поглибленим вивченням мови суттєво відрізняється від загальноосвітньої. По-перше, у ній набагато більше годин відводиться на спеціалізовані предмети. Завдання педагогів, зокрема спеціалістів навчально-виховного комплексу “Гармонія”, полягає в тому, щоб діти засвоїли мову якомога глибше, змогли відчути її унікальність і специфіку. Звісно ж, дитину можна відвести на окремі курси, однак це потребує додаткового часу, зусиль і коштів. Це створює додаткове навантаження на дитину, якій потрібно відвідувати заняття після школи. Також є труднощі, пов’язані з адаптацією до іншого колективу, знайомством з новим викладачем, тощо. Погодьтеся, вивчати іноземну мову в колі друзів-однокласників у стінах рідної школи набагато зручніше.

Вивчення іноземної мови в спеціалізованій школі має свої особливості. Перш за все, пропонується ретельно підготовлена навчальна програма, з індивідуальним підходом до кожної дитини. У якості навчальних посібників дітям пропонуються спеціалізовані книги для читання, автентичні тексти, заняття з фонетики, різноманітні ігри. Також  є позакласні заняття: тематичні вечори, вікторини, конкурси, неформальне спілкування. Одним словом, весь навчальний процес спрямований на занурення в іншомовне середовище в приємній та невимушеній атмосфері.

У навчально-виховному комплексі “Гармонія” відкрито запис на 2018-2019 навчальний рік у початкову школу з поглибленим вивченням не лише англійської мови, а й художньої майстерності. Ми кладемо за мету надання Вашій дитині гармонійного розвитку, змоги реалізувати не лише логічні, а й творчі задатки. Ми прагнемо створити всі умови для того, щоб ваша дитина змогла сповна розкритись і зробити перші кроки до свого майбутнього.