Новини

Самостійність - одна з найважливіших рис кожної людини, виховання якої закладається в ранньому дитинстві. Дитячий сад - це місце, де у дитини формуються фундаментальні риси характеру, в тому числі і самостійність, які сприяють розвитку особистості в цілому.

Приватні дитячі садки - це затребуване явище в наш час, бо державні садки переповнені! Існують як домашні сади, так і величезні приватні заклади, що вміщають кілька десятків дітей.

Якщо дитина не ходить в дитячий садок, то вона 24 години в добу, 7 днів на тиждень перебуває поруч з вами і вбирає все, що дають їй батьки. Це не просто обійми і поцілунки.

На жаль, осінь - це не тільки прекрасна пора і захоплюючі ігри з дитиною, як вдома, так і на вулиці. Для когось осінь - це регулярні походи в аптеку за різними ліками.

Шукайте не лише престижний сад чи зручно розташований, шукайте професійних вихователів, адже ви довіряєте їм найцінніше - своїх дітей.

Багато батьків стикаються з проблемою того, що дитина відмовляється їсти в дитячому садку. Взагалі, існує багато причин для відмов малюка від їжі, але дві з них є найпоширенішими: можливо, дитина ще не зголодніла з того часу, як поснідала вдома, а можливо їй не подобається їжа в садку.

Коли діти граються, вони не тільки розважаються і спілкуються з однолітками і дорослими. Ігри ще й корисні: одні сприяють фізичному розвитку дитини, інші покращують її мову і пам'ять, а деякі спрямовані на виховання кращих якостей. Тому, регулярні ігри з малечею - це досить важливий аспект в її розвитку.

“Я не хочу! Я не піду!” - знайомі слова? Багато мам вже пройшли через це, коли відправляли своє чадо в дитсадок. Що ж робити? Може, взагалі не водити дитину в садок? Є мами, які обирають таке рішення, зваживши плюси і мінуси різних життєвих ситуацій. Однак, ситуації саме що різні. Для когось дитячий сад - безперечне благо і вихід, тому рішення тут залишається за мамою.

“Якщо хочете, аби ваша дитина заговорила швидше, розвивайте дрібну моторику” - постійно говорять нам педіатри та психологи. Але чому розвиток дрібної моторики є таким важливим? І що спільного вона має зі становленням мови? Чому дітям, які не поспішають радувати тат і мам першими словами, рекомендують розвивати дрібну моторику?