Приватні дитячі садки – це затребуване явище в наш час, бо державні садки переповнені! Існують як домашні сади, так і величезні приватні заклади, що вміщають кілька десятків дітей.

І в батьків виникає питання – а чи варто віддавати свою дитину в приватний садок? Що в ньому хорошого? Зараз ми постараємося відповісти на ці питання і допомогти батькам, які не можуть вибрати між державним і приватним дитсадом.

Переваги приватних дитячих садків:

1. Невеликі групи, які включають 5-10 дітей! Вихователі ретельно стежать за дітьми і виявляють увагу до малечі. При цьому вихователі працюють в неквапливому ритмі, надають індивідуальну підтримку кожному малюку.

2. Вихователі вищої категорії. В приватні дитячі садки прагнуть потрапити багато спеціалістів, так як зарплатня вища в порівнянні з державною установою. Тільки найстійкіші проходять відбір: ставка робиться на вихователів з вищою освітою, вагомим досвідом роботи і прагненням до новаторських методик виховання.

3. Кваліфікований персонал. Як правило, директор садку наймає логопедів, психологів, педагогів і інших фахівців. Дитина отримує всебічну допомогу в дитячому садку!

4. Погоня за престижем. Приватні дитячі садки зацікавлені в грошовому забезпеченні. Тепер кожен дитячий сад прагне до покращення свого авторитету: закуповується більш сучасне обладнання, поліпшується якість іграшок і модернізується внутрішній інтер’єр приміщень, добре продумується дитяче меню, з’являються інноваційні методики навчання.

5. Додаткові послуги. З дитиною проводять цілий комплекс корисних занять: вивчення іноземних мов, творчі та розважальні заходи.

До позитивних якостей варто ще віднести різноманітність у харчуванні і зручний графік роботи.
Але тут постає питання: як правильно підібрати приватний садок і не розчаруватися у власному виборі? Перш за все, варто звернути увагу на наступні моменти:

– Наявність ігор, що розвивають мислення;

– Наявність занять, що готують до школи;

– Присутність серед педагогів лікаря, психолога і логопеда;

– Наявність ліцензії на освітню діяльність та інших необхідних документів;

– Розташування саду недалеко від будинку;

– Кваліфікація педагогів і якість пропонованих ними методик;

– Наявність іграшок;

– Меню.

А взагалі радимо вам звернути увагу на дитячий садок в Києві – НВК “Гармонія”. У нас якісні послуги, висококваліфікований персонал, велика кількість дитячого приладдя і море позитиву!