Як няня, так і вихователі можуть приділити дитині увагу але слід зважено підійти до цього питання з урахуванням індивідуальних особливостей вашої дитини, її характеру і товариськості.

Коли дитина приходить у дитячий садочок, вона починає вчитися самостійності і розвитку відносин з оточуючими. Звісно, кожний малюк уже встиг познайомитися з дітками на дитячому майданчику і подвір’ї, гуляючи з матусею. А у дитячому садку він дійсно розуміє, що за спілкування з оточуючими відповідає саме він. Тут формуються міцні стосунки, які дітлахи вибудовують кілька років, розвиваючи такі якості як вірність, гнучкість і терпіння. Завдяки тому, що діти гуляють, тренуються, займаються підготовкою до школи у невеликих групах, кожен із них поступово вчиться піклуватися про товаришів і знайомих.

Крім цього, у дитсадку створений спеціальний режим дня, який допомагає дитині легко пристосуватися до нових умов та колективу. Щоденні нетривалі заняття, фізичні тренування, прогулянки, ігри, а також регулярні гігієнічні процедури привчають дитину правильно планувати свій час і виконувати усі завдання із задоволенням.

Усі іграшки знаходяться у вільному доступі – дитина самостійно вирішує, з чим гратися і скільки, а потім прибирає усе на місце. Діти навчаються чекати своєї черги, домовлятися і ділитися улюбленими іграшками.

У дитячому садочку малюк потрапляє в спеціальну атмосферу, яка адаптована під різнобічний розвиток. Кожна дитина розвивається згідно із своїм віком і вподобаннями. Під час спортивних вправ і естафет дітлахи навчаються увазі, витривалості, кмітливості і спритності. Упродовж дня малюки малюють, співають, танцюють, дивляться мультфільми та слухають чарівні казки, які розвивають фантазію та створюють позитивне сприйняття світу.

Дуже важливо, щоб дитина знала, чим їй подобається займатися. Саме тому, у дитячому садку, дітлахи беруть участь у театральних виступах, танцях, співах, які вони розучують разом із виховательками. Дитячий садочок влаштовує свята, присвячені Новому року, 8 березня, дню Святого Миколая, запрошуючи усіх батьків і друзів. Окрім того, що свята створюють сімейну атмосферу, виступи дозволяють кожній дитині показати свої таланти, не боятися виступати на публіці і просто отримати задоволення від улюбленого хобі. Завдяки незвичайним ролям та яскравим костюмам дитина повністю вживається в образ і розвиває акторську майстерність та фантазію.

Наші вихователі піклуються про те, щоб надалі дитині було легко у навчанні, тому влаштовують для старшої групи додаткові заняття. Підготовка малюків до школи здійснюється завдяки нескладним завданням, які проводяться в ігровій формі. Діти тренуються застосовувати нестандартні методи у вирішенні задач, розвивають логіку, навчаються рахувати і читати. Педагоги досконало знають шкільну програму, тож без проблем зможуть підготувати дитину до школи.

Після відвідування нашого дитсадка ваша дитина обов’язково потоваришує з іншими дітками, а наші педагоги допоможуть їй легко і швидко соціалізуватися у новому колективі!