Як ми знаємо, перші спроби дитини знайти друзів, приятелів вдалині від мами починаються в дитячому садку. Саме там кваліфіковані педагоги, нянечка і власне дитячий колектив створюють позитивну атмосферу, творчий майданчик, які перетворюють перебування малюка у дитсадку на справжню подорож у країну чудес. Але дуже важливо обрати саме той садочок, який зможе заслужити не тільки вашу довіру, а ще й привести у захват вашого малюка і довести, що там він буде знаходитись у повній безпеці, з надійними вихователями.

Доведено, що найкращий вік, у якому дитина без особливих труднощів може звикнути до дитячого колективу, 2-3 роки. Тому не потрібно боятися, що малюк не зможе впоратися із цією задачею і довіряти його виховання гувернантці. Головне – знайти такий дитсадок, у якому весь колектив працює як злагоджена система, створює домашнє дружнє оточення і з нетерпінням очікує вашу малечу.

Наш дитсадок може забезпечити дітлахів неймовірним настроєм і веселим проведенням часу, тому запрошує до себе саме вашого малюка. Із самого ранку у нас починається планування розпорядку дня, в якому може взяти участь кожна дитина. На всіх дітей чекатиме смачний сніданок, який додасть їм неймовірної енергії і допоможе провести день із задоволенням.

Окрім того, вони проводять ігри на спілкування, взаємодію і створення позитивного настрою. Для старших дітей проводяться регулярні заняття: учителі починають давати дітям в ігровій формі матеріал, який очікуватиме їх у школі. До кожної дитини педагог знаходить індивідуальний підхід, щоб полегшити процес пізнавання і запам’ятовування інформації. У центрах діяльності малюки відпочивають і розважаються, розвиваючи при цьому свої таланти і вміння.

Не менш важливим для кожної дитини є свіже повітря, тому після цього вихователька разом із усіма вирушає на дитячий майданчик. Діти влаштовують веселі ігри, змагання, естафети – проявляють активність, яка необхідна їм кожного дня.

Згодом малеча йде на смачний обід, скуштувавши який, кожна дитина залишається ситою та задоволеною. Після обіду весь колектив відправляється відпочивати і набиратися сил. Діти можуть поспати або просто послухати музику чи казку.

Коли закінчується тиха година, найвідважніші з усіх йдуть на гімнастику і випробовують гнучкість, а мрійники, які хочуть спробувати себе у мистецтві – на творчі заняття.

А на вечері у дитсадку, діти мають можливість спробувати не лише найсмачніші страви, а ще й посмакувати какао, приготовленим за унікальним рецептом.

Будьте впевнені: наші виховательки допоможуть дитині завести нових  друзів, полагодити улюблену іграшку і, за потреби, проведуть її до медичного пункту, де медсестра завжди готова заспокоїти малюка і надати йому потрібну допомогу.

Ми завжди чекаємо на вас у нашому дитячому садочку, адже саме тут ваша малеча зможе по-справжньому відчути себе щасливою, а також отримати безліч позитивних емоцій, які запам’ятаються назавжди!