Згадайте, як самі були малюками і відмовлялись від молочної каші і чекали на компот з булочкою – знайомо, правда? Ось чому ми вважаємо, що в дитячих садках їжа має бути водночас і простою, корисною та домашньою, щоб малюку було комфортно та все подобалось!

Якщо вдома у дитини відсутній режим дня, він сідає їсти тоді, коли йому заманеться, то в дитячому закладі йому буде складно переналаштуватись. Зазвичай, подібні ситуації можуть виникати як у дітей, які нещодавно пішли до дитячого садка, так і у дітей, які з яких-небудь причин довго не ходили в садок (наприклад, довго хворіли або були на оздоровленні). В цьому випадку, дитину слід привчати до розпорядку дня. Після пробудження, годуєте дитину не пізніше, ніж через 1-1,5 години, щоб це увійшло у нього в звичку. Отримуючи їжу таким чином, у дитини буде вироблятися шлунковий сік на рівні умовного рефлексу в один і той же час, і він сам почне просити їсти. Те ж саме повинно стосуватися денного і вечірнього прийому їжі.

Що стосується НВК “Гармонія”, то ми за різноманіття меню в дитячому саду. Ми не хочемо, щоб дитина щодня їла те саме, бо якщо це так – то звісно вона не захоче там харчуватись! Наше меню багате вітамінами та корисними продуктами, і у нас дітки завжди задоволенні після прийому їжі і рідко коли відмовляються від їжі взагалі. Як правило, діти починають відвідувати садок у віці 2-3-х років. Тому дуже важливо, щоб харчування малюка було повноцінним, і тоді адаптація до нового способу життя пройде швидше, якщо домашня їжа буде співпадати з тим, що пропонують Вашій дитині на сніданок, обід, полуденок та вечерю в дитячому садочку.  В НВК “Гармонія” кожен день можна побачити меню і кожна мати або батько можуть його побачити та переконатись в корисності їжі, яку ми пропонуємо. До того ж, дізнавшись, що буде їсти протягом дня ваш малюк, ви зможете приготувати вечерю з тих продуктів, які ще не побували на столі дитини сьогодні.  Важливо, щоб меню дитини залишалося різноманітним і дитина не їла одне і те ж кілька разів на день. Підготовлюючи свого малюка до дитячого садочка, переконайтесь, щоб режим харчування і меню були схожі до режиму дошкільного закладу. Якщо ви потрапите в наш садок, то навіть не сумнівайтесь, що наші доброзичливі вихователі з радістю навчать Вашу дитину користуватись ложкою і виделкою, харчуватись корисно та слідувати режиму!