Шукайте не лише престижний сад чи зручно розташований, шукайте професійних вихователів, адже ви довіряєте їм найцінніше – своїх дітей

Розташування саду теж досить важливе, проте не ставте його на перше місце: не завжди зручно розташований сад є найкомфортнішим для дитини. Варто заздалегідь почати збирати відгуки про дитячі садки вашого району у знайомих, молодих батьків, в місцевій поліклініці, в своєму дворі.

Не відкладайте вибір саду на останній момент – в дитсадах є черга, та й якщо Вас щось не влаштує, то залишиться час на запасні варіанти. Оптимально починати займатися цим питанням мінімум за рік.

Звертайте увагу на графік роботи дитячих садків і те, як він буде поєднуватися з Вашим графіком. Коли прийде час відправитися на розвідку, не довіряйте тільки своїй пам’яті і інтуїції, залишайте позначки в записнику для подальшого аналізу варіантів, плюсів і мінусів побачених садів.

Варто приїхати в дитячий сад до ранкової прогулянки, приблизно близько 11-ї години. Починати треба з бесіди з завідувачкою, потім провести огляд саду, груп і ділянок. Звертайте увагу на загальну атмосферу, на те як вихователі і няні спілкуються між собою. Гляньте наскільки акуратно підписані дитячі шафки в коридорах, чи є стенди з дитячими роботами.

Що потрібно дізнатися у завідуючої: детальний режим дня і всі фінансові питання (збирають гроші на ремонт груп, на мило, порошок, подарунки та ін. та як все це оформляється). Якщо є можливість, то вибирайте такий садочок, де кількість дітей в групі не більше 20 і не менше 10.

Добре, якщо в штаті дитячого садка присутні логопед і психолог. Однак варто пам’ятати, що важливий не сам факт присутності в штаті цих фахівців, а те, з якою кількістю дітей їм доводиться працювати.

Поцікавтеся, чи працює в саду медсестра або лікар, що саме входить в їхні робочі обов’язки. Ознайомтеся з меню та уточніть як воно змінюється в залежності від пори року.

Щодо НВК “Гармонія”, то ми забезпечуємо діток всіма належними умовами, з ними працюють досвідчені вихователі, малеча їсть завжди корисну та домашню їжу. До речі, меню на кожен день ви зможете побачити на спеціальному стенді. При потребі, дітки відвідують наших штатних психолога та логопеда в індивідуальному порядку. Ми робимо все можливе, аби вашим дітям було максимально комфортно та любо в нашому дошкільному закладі!