Кажуть, “домашні” діти дуже важко адаптуються в школі, тому що не звикли знаходитись в колективі. Та й саме поняття дитячий сад в наші дні не таке однозначне, як було раніше. Крім стандартного державного дитячого садка, існує цілий ряд інших варіантів “працевлаштування” дошкільника. Тож в перший клас діти приходять з найрізноманітнішим “минулим”: хтось ходив до звичайного садочку, хтось – в центр розвитку, а хтось і вдома з нянею сидів.

Звичайно, скрізь є свої винятки, але загалом дитина, вихована вдома, а не в садку, цілком може бути такою ж розвиненою, самостійною, ініціативною і товариською, як і дитина з дитячого садка. Тут справа в тому, що для цього батьки повинні не просто сидіти з дорогоцінним чадом вдома, а працювати над розвитком в ньому всіх важливих якостей.

Ми в НВК “Гармонія” піклуємось про те, щоб наші вихованці здобули ті якості та навички, які знадобляться йому в майбутньому в школі. Ми прагнемо, щоб дітки були вихованими та ерудованими і робимо все можливе для цього!

Що саме дає відвідування НВК “Гармонія” вашій дитині?

1. Перш за все – можливість спілкування з однолітками, взаємодія в групі. Необхідно пам’ятати: приблизно починаючи з трьох років (а вже з чотирьох – абсолютно точно!) дитина потребує спілкування з іншими дітьми. І цю можливість ви обов’язково повинні їй надати.

2. Зрозуміло, що в дитячому садку дитина вчиться спілкуватися не тільки з іншими дітьми, але і з дорослими. Досвід спілкування з вихователями в дитячому садку допомагає дитині дізнатись, що крім мами й тата є й інші дорослі, до думки яких потрібно прислухатися.

3. Дитина знайомиться з певними правилами поведінки і вчиться дотримуватися їх. Слово “дисципліна” у багатьох з нас викликає досить негативне ставлення, оскільки асоціюється з муштрою, прийнятою і в садочках, і в школах радянської епохи. Але якщо відволіктися від цих асоціацій то можна й зрозуміти, що дисципліна –  це вміння дотримуватися необхідних правил людського життя і ці навички дитині необхідні.

4. Можливості для інтелектуального і фізичного розвитку. У багатьох звичайних садочках занять замало, та й проводяться вони далеко не на вищому рівні. Тому ми подбали про те, щоб правильно розподілити розвиваючі заняття вашої дитини і щоб вона здобула всі ті необхідні навички. А якщо “домашня” дитина впродовж дня сидить виключно перед екраном телевізора, то в дитячому садку вона, звичайно, отримає незрівнянно більше. Малювання, ліплення, конструювання, розвиток мови, музичні заняття і фізкультура – ось що потрібно дітям.

Тому, якщо ви досі не знайшли ідеальний садок для вашого малюка, то НВК “Гармонія” буде рада вас бачити у нас! Добрі вихователі, розвиваючі заняття, психолог і логопед та ще й домашня атмосфера. Подаруйте дитині можливість спілкування з однолітками та всебічного розвитку вже сьогодні!