Умови прийому

Якщо ви обрали наш заклад

Прийом дітей до закладу здійснює директор  протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження. Групи у нашому закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період.

Для зарахування дитини до НВК «Гармонія»  необхідні наступні документи:

1. Заяви від батьків або осіб, які їх замінюють.
  2. Копії свідоцтва про народження дитини.
  3. Виписки із медичної карти, карти профілактичних щеплень (форма № 63).
  4. Медичної довідки про стан здоров'я дитини та епідеміологічне оточення з дитячої поліклініки, довідки дільничного лікаря.
  5. Копії паспортів батьків або осіб, які їх замінюють.

Пам’ятка для батьків

• НВК «Гармонія» працює 5 днів на тиждень з 7:30 до 19:00. Прийом дітей з 7:30 до 9:00. Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
  • Про неможливість приходу дитини по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити адміністрацію НВК.
  • Дитина, що не відвідує заклад більше п’яти  днів (разом з вихідними), приймається з довідкою від лікаря.
  • Плата за харчування та перебування  дитини в НВК здійснюється до 20 числа поточного місяця.
  • Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала НВК, здійснюється в наступному місяці. Пам’ятайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.

Для створення комфортних умов перебування дитини в НВК «Гармонія» необхідно:

• не менше трьох комплектів змінної білизни (хлопчикам - шорти, трусики, колготки; дівчаткам - колготки, трусики, в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи);
  • піжама для сну;
  • два пакети для зберігання чистої і використаної білизни;
  • промаркувати білизну, одяг та інші речі.

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей

• Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини.
  • Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.
  • Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.
  • Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.
  • Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, скляні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої.

Відрахування дитини з  закладу здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.